Nadruki na koszulkach – ciekawy pomysł na biznes

Nie ma takiej osoby która by nie posiadała w swojej szafie chociaż jednej koszulki z nadrukiem. Mimo dość licznej konkurencji interes tego typu może okazać się przysłowiową kurą znoszącą złote jajka. Nasze koszulki mogą zawierać różne przesłanie, mogą bawić bądź bulwersować. Mogą być tradycyjne bądź kontrowersyjne. Koszulka jest idealnym pomysłem na prezent oraz  świetnym sposobem na wyrażenie swojej osobowości. Koszulki nosimy wiosną, latem, jesienią oraz zimą. Koszulka, jeden z podstawowych elementów garderoby. Dlatego sprzedaż tego typu odzienia jest tak bardzo dochodowym interesem.

Lokalizacja

Działalność tego typu firmy można wykonywać zarówno w domu jak i w niedużym wynajętym lokalu w centrum. Powierzchnia produkcyjna to minimum dwadzieścia metrów kwadratowych. Zadbajmy o atrakcyjne wnętrze naszego lokalu.

Wyposażenie

Istnieje wiele technik nanoszenia nadruków na koszulki. Nadruki te różnią się głównie możliwościami, jakością oraz odpornością na spieranie. Do wyboru mamy maszyny do sitodruku, termotransferu lub też nadruku bezpośredniego. Warto było by zakupić maszynę do każdego rodzaju nadruku, gdyż da nam to większą liczbę możliwości oraz szerszą ofertę dla klienta. Należy zaopatrzyć się również w zapas magazynowy koszulek przygotowanych do naniesienia nadruku.

Reklama

Jeśli chcemy odnieść sukces musimy zainwestować w profesjonalną identyfikację wizualną, która zapewni naszej firmie spójny wizerunek. Ogłaszajmy się na banerach reklamowych, inwestujmy w reklamę poligraficzną oraz stwórzmy własną stronę internetową połączonej ze sklepem internetowym, dzięki któremu będziemy prowadzić również sprzedaż online.

Oferta

Miejmy w swojej ofercie gotowe propozycje nadruków na koszulkach ale bądźmy także otwarci na klientów. Pozwólmy im na własną inwencję i drukujmy dla nich to, co sobie życzą. Takie indywidualne koszulki na pewno będą się cieszyły sporym zainteresowaniem. W naszej ofercie możemy mieć różnego typu koszulki: polówki, zwykłe, męskie, damskie, dziecięce oraz powinniśmy oferować różnorodne kolory.

Koszt biznesu na starcie?

Od 10 do 200 tysięcy.

Czy można pracować z domu?

Tak

Czy można wykonywać czasowo?

Tak

Czy jest franczyza?

Nie

Czy można pracować online?

Tak

 

Dobry pomysł na biznes:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Nadruki na koszulkach - ciekawy pomysł na biznes, 5.0 out of 5 based on 1 rating

One Response to “Nadruki na koszulkach – ciekawy pomysł na biznes”