Własna agencja interaktywna – co potrzebne na starcie

Rynek nowoczesnych technologii rozwija się w bardzo szybkim tempie, tak jak popularność innowacyjnych form reklamy oraz promocji przedsiębiorstwa. Jeśli posiadamy odpowiednią wiedzę z budowania stron internetowych oraz wiemy jak powinny wyglądać nowoczesne strony internetowe to własna agencja interaktywna może okazać się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.

Lokalizacja

Miejscem na biuro dla agencji interaktywnej może być zarówno jednorodzinny dom, mieszkanie jak i również atrakcyjny lokal w centrum. Możliwości jest naprawdę wiele, lecz przy wyborze odpowiedniego lokalu należy stosować się do dwóch głównych zasad. Po pierwsze należy zadbać o to, aby siedziba firmy była dość łatwa do odnalezienia i żeby była odpowiednio oznakowana. Po drugie pomieszczenia muszą nadawać się do prowadzenia prac typowo biurowych. Wybierając lokal w centrum dodatkowo nasz wizerunek będzie postrzegany na bardziej profesjonalny.

Jakie wyposażenie dla agencji interaktywnej

Na początku należy zainwestować w odpowiedni sprzęt komputerowy, który będzie służył do projektowania stron internetowych. Należy zakupić odpowiednie oprogramowanie wraz z licencją do wykorzystania komercyjnego. Z pewnością warto zakupić również podstawowy sprzęt biurowy taki jak wielofunkcyjna drukarka, czy też faks. Także dobrym pomysłem jest zakup tablicy magnetycznej, na której będziemy mogli nanosić wstępny szkielet naszego projektu, który posłuży nam za swojego rodzaju punkt zaczepienia. Jest to niezwykle przydatne w przypadku pracy w wieloosobowym gronie. Nie zapominajmy o zakupie odpowiednich mebli, które z pewnością ułatwią nam pracę.

Co oferuje agencja interaktywna

Na ofertę agencji interaktywnej składa się: projektowanie stron internetowych, prowadzenie kampanii internetowych, pozycjonowanie stron internetowych. Warto posiadać w swojej ofercie system zarządzania treścią, który w skrócie nazywany jest systemem CMS. Pozwoli nam on zaoferować klientom o wiele szerszy wachlarz usług, przez co będziemy mogli obsłużyć większą skalę zapotrzebowań na formy reklam w Internecie.

Koszt na starcie?

Od 10 do 50 tysięcy.

Czy można pracować z domu?

Tak

Czy można wykonywać czasowo?

Tak

Czy jest franczyza?

Nie

Czy można pracować online?

Tak

Dobry pomysł na biznes:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.7/5 (3 votes cast)
Własna agencja interaktywna - co potrzebne na starcie, 3.7 out of 5 based on 3 ratings

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz